Enerji Verimliliğindeki Yeni Teknoloji Sizi Şaşırtacak

Bu gezegeni koruyabilmek için ne yapmak gerekir? Sizin yapmanız gereken şey, sadece telefonlarınıza program indirerek, gezegen için katkısı sağlamak olacaktır. Bu tarz uygulamalar birçok kişi tarafından merak edilir. İşte merak edilen detaylar...

Enerji Verimliliğindeki Yeni Teknoloji Sizi Şaşırtacak

Elon Musk kadar paramız olmadığı ve Zengin olmadığımız gerçeğini düşünürsek, başka gezegen şansımız da yok diyebiliriz. Dünya bizim için tek tercih ve bundan dolayı da uzun bir süre doğal olarak kabul etmek gerekiyor. Küresel enerji üretimine bakıldığı zaman, ciddi bir artış olduğunu söylemek mümkündür. Tehlikeli bir durum ile karşı karşıya olduğumuzun çoğumuz farkında değiliz. Peki, bu gezegeni koruyabilmek için ne yapmak gerekir? Sizin yapmanız gereken şey, sadece telefonlarınıza program indirerek,  gezegen için katkısı sağlamak olacaktır. Bu tarz uygulamalar birçok kişi tarafından merak edilir. İşte merak edilen detaylar...

Solar Energy

Güneş enerjisinin detayları ile ilgili çoğu kişi bilgi sahibi değildir ve son yıllarda bu konuda bir merak söz konusu olmuştur. Eğer siz de merak etmeye başladıysanız, solar Energy uygulaması iyi bir tercih olacaktır.  Hatta en iyi tercih olduğu söylenebilir. Bu uygulama, güneş panellerinin kullanımının nasıl olduğu ve fotovoltaik güneş panellerinin, nasıl güneş enerjisi yaptığını ve kurma aşamasını öğretir.  Yeşil bir doğa da nasıl yaşanır, bunu da öğrenme fırsatı bulabilirsiniz.  Yazılım, güneş enerjisi ile doğal yaşam konusunda şu anda için en iyi uygulama olarak kabul edilmiştir. 

Kill-Ur-Watts

Bu uygulama sayesinde araç kullanımını görüntülemek amacıyla kamu hizmetinden gelen veriler sunulur. Bu araç, enerji harcamalarınızı belirlerken, karbon etkisini de artıracak bir durum yaratır. 

Energy Tracker

Energy tracker isimli uygulama oldukça fonksiyonlu ve erişilebilir uygulamalar arasında yer alır. Ayrıca gaz kullanımınızı en net şekilde ve temiz bir şekilde gösterir ve tüketimi en düşük seviyeye indirmenizi sağlar. Verileri İlham almak amaçlı Excel dosyasında toplar. 

DU Battery Savers And Widgets

DU Battery Savers uygulaması, daha önce ayarlanmış,  gelişmiş pil gücü ile enerji ile alakalı sorunları çözen bir dokunuşla çalışan ve kullanışlı pil ömrünü yüzde 50’ye uzatmayı gösteren bir uygulamadır. Gerektiği zaman, cihaz çalışır bir durumda iken, fazla şarj gitmesi, gereksiz olan uygulamalardan ve pil ömrünü azaltan ayarlardan cihazı korumaya yarayan bir uygulamadır.