İşletmeler İçin WhatsApp Premium Geliyor!

İşletmeler için birçok farklı yeni özelliği bünyesinde barındıracak WhatsApp Premium hizmeti hakkında bir müjde verdi.

İşletmeler İçin WhatsApp Premium Geliyor!

İşletmeler İçin WhatsApp Premium Geliyor!

WhatsApp, dünyanın en popüler haberleşme ve mesajlaşma uygulaması olarak kullanılırken, bireysel kullanıcılar tarafından olduğu kadar kurumsal kullanıcılar tarafından da çok sık kullanılıyor. Şirket bu durumu göz önünde bulundurarak, işletmeler için birçok farklı yeni özelliği bünyesinde barındıracak WhatsApp Premium hizmeti hakkında bir müjde verdi.

WhatsApp Premium sürümü ile birlikte yakın süreçte popüler uygulama, işletmeler için çok daha özel bir şekilde kullanılabilecek. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya platformları hakkında sık sık yeni haberler duyuran yabancı bir platformda yapılan bir blog paylaşımında bu konu ile ilgili çok daha net bilgiler elde edildi.

WhatsApp Premium Neler Sunacak?

Yapılan paylaşımlara bağlı olarak WhatsApp Premium dahilinde birçok önemli özelliğin bulunacağı ifade ediliyor. Özellikle işletmeler için geliştirilen uygulamada örnek olarak 10 adet cihaza kadar çoklu kullanım imkanı elde edilecek. Bu gibi yeni bir özellik işletme sahipleri için müşterilerin beklemeden cevap alabilmesi ve hızlı iletişim kurabilmesi açısından çok büyük bir artı oluşturacak.

Son yapılan çalışmalarla birlikte şirket işletmeler için WhatsApp Premium hazırlıklarına devam ederken, hem Android hem IOS hem de masaüstü için WhatsApp Business Beta sürümlerini geliştirmeye devam ediyor. Uygulamada ek olarak işletme hesapları isteğe bağlı özel bir iş bağlantısı oluşturma fırsatına da sahip olacak. Bu sayede de işletmeler ile iletişim kurmak isteyen müşteriler çok kolay bir şekilde hatırlanabilecek bir bağlantıyla kolay bir adres elde edecekler. 

Sunulacak birçok yeni özellik, WhatsApp Business sürümüne özel bir şekilde kullanıma sunulurken, standart WhatsApp hesapları tarafından bu özellikler kullanılamayacak. Birçok özellikle birlikte bu yeni geliştirmeler henüz çalışma aşamasında bulunmasına rağmen detaylar giderek artmaya devam ediyor.

WhatsApp Geliştirmeleri Sürdürüyor

Yakın süreçte firma tarafından daha fazla açıklama yapılması ile birlikte WhatsApp Premium hakkında çok daha önemli özelliklerin ve avantajların ortaya çıkması bekleniyor. Aslında geçtiğimiz günlerde WhatsApp firması Android cihazlarda durum arayüzü değişikliği gibi birçok farklı yenilik gerçekleştirdi. Hatta platform üzerinde grup sohbetlerinden sessiz bir şekilde çıkma fonksiyonu gibi yeni özellikler üzerinde de halen test çalışmaları devam ediyor.