Kupanızı Nasıl Tuttuğunuzun Kişiliğinizi Ortaya Çıkardığını Biliyor Muydunuz?

Alışkanlıklarımızı inceleyerek kim olduğumuz hakkında daha fazla şey keşfedebiliriz ve bardağı tutma şeklimiz bile kim olduğumuz hakkında çok şey ortaya çıkabilir...

Kupanızı Nasıl Tuttuğunuzun Kişiliğinizi Ortaya Çıkardığını Biliyor Muydunuz?

Henüz fark etmediyseniz, hayatımız boyunca pek çok farklı şekilde bardaklarımızı tutuyoruz. Alışkanlıklarımızı inceleyerek kim olduğumuz hakkında daha fazla şey keşfedebiliriz ve bardağı tutma şeklimiz bile kim olduğumuz hakkında çok şey ortaya çıkabilir...

 

Kupanın Kolunu Bütün Elinizle Sıkıca Kavrarsanız

 

Hedef belirlemeye ve ulaşmaya gelince, kadife eldiven içindeki demir yumruk gibisiniz. Zahmetsizce çalışıyor gibi görünseniz de, motivasyonunuz ve iradeniz herkesinkinden çok daha fazla.

 

Sapın Kenarını Hafifçe Tutarsanız

 

Detaylara ve mantığa çok önem veriyorsunuz. Bardaklarını bu şekilde taşıyan insanlar sıklıkla çoklu görev yaparlar. Biraz mükemmeliyetçisiniz. Bu yüzden her zaman işleri kaliteli bir şekilde halletmeye öncelik veriyorsunuz.

 

Kupa Kolunu Parmaklarınızın Arasında Tutup Kupayı Alıyorsanız

 

Girişken ve dışa dönük olduğunuz için harika ilişkilere sahipsiniz. Açık bir zihniniz var ve diğer bakış açılarını kabul edebilirsiniz. Zaman zaman inatçı da olabilirsiniz. Kupanızı tutarken bunu yaptığınızı fark ederseniz, tamamen rahat ve hayattan zevk alıyorsunuz demektir. Kim bilir, belki de moraliniz bozukken bardağınızı bilerek bu şekilde tutmak bile size yardımcı olabilir.

 

Kupa Kolunu Tutmak İçin Sadece Parmaklarınızı Kullanıyorsanız

 

Fikirlerinizi belirtmekten asla çekinmiyorsunuz. Ek olarak, insanlar zekanıza fazlasıyla saygı duyuyor. Kullanışlılığınız ve yaratıcılığınız sayesinde herhangi farklı bir senaryoya uyum sağlayabiliyorsunuz. Sağlıklı arkadaşlıklar geliştirir ve ideal dışa dönük davranış düzeyine ulaşırsınız. Kendinizi kupayı bu şekilde tutarken yakalarsanız, çoğu şeyden memnunsunuz demektir.

 

Kulpun Altına Başparmağınızı Koyarsanız ve Bardağın Gövdesini Tutarsanız

 

Harika bir tavrınız var ve genel olarak rahatsınız. Her şeyde iyiyi görme eğiliminde olduğunuz için arkadaşlarınız sizinle vakit geçirmekten gerçekten zevk alıyor. Ayrıntılara takılmak yerine büyük resme baktığınız için harika bir lider haline geliyorsunuz. Bardağınızı bu şekilde tuttuğunuzu fark ederseniz, uzun vadeli bir hedefe ulaşmak üzeresiniz demektir.

 

Kupa Sapının Karşı Tarafından Tutuyorsanız

 

Yaratıcı ve alışılmamış bir şekilde düşünüyorsunuz, resmen geleneklere meydan okuyorsunuz denebilir. Ek olarak, birçok benzersiz fikriniz var ve inançlarınıza her zaman bağlısınız. Kupanızı bu şekilde tuttuğunuzu fark ederseniz, bir sürü yeni fikir bulmak üzeresiniz demektir.