Özellikleri ve Fiyatı ile Dikkat Çeken Xiaomi Mi Band 7 Türkiye’ye Giriş Yaptı

Mı Band 7 modeli Xiaomi tarafından yapılan açıklama ile Türkiye pazarına giriş yaptı. Mi Band modeli ekranının büyük olması ve %25 daha büyük bir ekranı olması ile yeni teknik özellikler içeriyor. Xiaomi Çin’in yüksek teknoloji içeren markası olarak biliniyor. Bu markanın Türkiye'ye giriş yaptığı için pek çok kişi tarafından dikkat çekti.

Özellikleri ve Fiyatı ile Dikkat Çeken Xiaomi Mi Band 7 Türkiye’ye Giriş Yaptı

Mı Band 7 modeli Xiaomi tarafından yapılan açıklama ile Türkiye pazarına giriş yaptı. Mi Band modeli ekranının büyük olması ve %25 daha büyük bir ekranı olması ile yeni teknik özellikler içeriyor.  Xiaomi Çin’in yüksek teknoloji içeren markası olarak biliniyor. Bu markanın Türkiye'ye giriş yaptığı için pek çok kişi tarafından dikkat çekti.

Mi Band 7 modeli, ekran özellikleri ile şimdiden beğenildi. 1,62 inç büyüklüğü ile AMOLED ekranla geliyor. Ekranı mi Band 6’ya çok benzese de boyut olarak sadece mi Band 6’dan net şekilde büyüktür. Ekran boyutunun büyük olması dışında teknik özellikleri mi Band 6 ile oldukça benzer özelliklere sahip. İşlevsellik açısından ise mi Band 7 oldukça kullanışlı ve pek çok kaliteli işleve sahip olarak üretildi.

Xiaomi mi Band 7 ile 100 yeni ve farklı ekranları ile satışa sunuluyor. 120’den fazla sunduğu spor seçenekleri ile birlikte Bu akıllı bileklikler özellikle kullanıcıların sağlığını ön planda tutuyor. Aynı zamanda bu model kandaki oksijen oranı da ölçüyor.

Ölçüm oranı 90’ın altına indiği anda titreşim oluşarak bileklik kişiye uyarıyor. Ayrıca uyku takibi, adet döngüsü, stres takibi, kalp atışı izleme gibi çok özelliği de bir arada sunuyor. Bunların dışında jimnastik, aerobik gibi birinden farklı spor seçenekleri ile sağlığına dikkat eden kişiler için kaliteli teknik özellikler bulunduruyor.

Xiaomi Mi Band 7 Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

Xiaomi mi Band 7, teknik özellikleri ile de oldukça dikkat çekeceğe benziyor. 180 mAh bataryası ile 14 gün kesintisiz kullanım imkanı sağlıyor. Ayrıca özellikle su basıncına karşı dirençli şekilde üretildiği için 50 metre suya kadar dayanıklı şekilde kullanımı mümkündür.

Türkiye fiyatı doğrultusunda Xiaomi kullanmak ve almak isteyen kişiler için fiyat 899 TL’dir. Teknik özellikleri ve dikkat çeken fiyatı ile birlikte Türkiye pazarına bu model giriş yapmış durumda. Şimdiden ilgi çeken model pek çok kişi tarafından alınmaya başlandı.