Levent Yüksel Verdiği Konserle Sevenleriyle Coşkulu Bir Buluşma Yaşadı

Paraf Kuruçeşme açık hava sahnesinde Levent Yüksel sahne aldı. Konser poll prodüksiyon organizasyonu ile Demirören medya Grubu sponsorluğunda gerçekleşti.

Levent Yüksel Verdiği Konserle Sevenleriyle Coşkulu Bir Buluşma Yaşadı

Türk pop müziğinin efsane isimlerinden Levent Yüksel birbirinden güzel şarkıları ile birlikte sevenlerini ağırladı. Konsere ilk olarak ya sonra adlı sevilen şarkısı ile giriş yaptı. Daha sonrasında ise pek çok sevilen şarkıları ile konsere devam etti. Pop şarkılarının yanı sıra birbirinden hoş sevilen arabesk müzikleri ile de Levent Yüksel sevenlerine güzel anlar yaşattı. Arabesk müziğin ahengi ile birlikte konserde bulunan kişiler ritme ayak uydurdu.

Bu Gece Son isimli şarkı söylendiğinde ise konserde bulunan kişilerin telefon ışıklarını yakmaları ile Kuruçeşme’de mükemmel bir görüntü ortaya çıktı. Kuruçeşme lisesinin tamamen şık ve hoş bir görünümde olması ile birlikte Levent Yüksel birbirinden özel ve güzel şarkılarına devam etti.

Levent Yüksel Konseri Ne Kadar Sürdü

 Levent Yüksel açık hava konserine yaklaşık 2 saat boyunca devam etti. Konser bittikten sonra ise hayranlarını kıramayarak pek çok selfie çekinmeye de vakit buldu. Konser boyunca hem kendisine ait olan hem de başka sanatçılara ait olan pek çok şarkı seslendirmesi yaptı. Akşam açık havanın serin olmasına rağmen Levent Yüksel birbirinden güzel şarkıları ile ortamı ısıtmayı başardı.

Özellikle final anında yoğun istek üzerine Levent Yüksel yeniden sahneye çıkarak onursuz olmasın aşk isimli şarkıyı tekrar seslendirdi. Kuruçeşme açık havada gerçekleşen konser sanatçının pek çok sevenleri ile birlikte buluştu. Konser esnasında eğlenen pek çok kişi hem arabesk hem de pop müzikleri Levent Yüksel’in sesiyle dinledi. Ayrıca slow ve hareketli şarkıların da yer aldığı konser Kuruçeşme’ye gidenler için oldukça eğlenceli şekilde dinlendi.

Konser bitiminde Levent Yüksel pek çok hayranı ile birlikte fotoğraf çekildikten sonra konser sona erdi. Kuruçeşme açık havada yapılan konser özellikle Levent Yüksel hayranları için oldukça eğlenceli geçti. Konser esnasında bir yandan telefonun ışıklarının yakılması ve bir yandan arabesk şarkılarla harika bir müzik ahengi yaşandı.