İstanbul Yapılacak Konserler

İstanbul’da Haziran ve Temmuz arasında yapılacak pek çok konser bulunuyor. Özellikle Jolly Joker Harbiye konserleri, bu sene oldukça dikkat çekiyor.

İstanbul Yapılacak Konserler

Yazın gelmesi ile birlikte Başlayacak olan konserler için şimdiden pek çok kişi yerini ayırdı. Konserler için bilet satışları konser tarihleri öncesinde başlamış durumda. Yazın gelmesiyle eğlenmek isteyen pek vok kişi özellikle açık hava konserlerine gitmeyi tercih ediyor. Bunun dışında İstanbul ve Ankara gibi şehirlerde de konserler başlamaya hazır.

Tom Odell

Tom Odell 30 Haziran ve 1 temmuz arasında Ankara ve İstanbul da konser vermeye devam edecek. İngiliz şarkısı Tom Odell aynı zamanda söz yazarlığı da yapıyor. Şimdilerde ise sevenleri için verecegi konserlere hazırlanışı.

Sıla Türkiye Turnesi

Sevenleri ile buluşacak olan Sıla, Türkiye çapında konser vermeye hazırlanıyor. Tarih olarak ise 9 temmuz ve 15 Ekim arasında yapacak. Konserleri yoğun şekilde devam edecek olan Sıla, şimdilerde hazırlık içerisinde.

İnni İllimani Konseri

Muhalif bir grup olan inni İllimani şimdilerde vereceği konsere hazırlık aşamasında. Grup özellikle and dağlarında yaşayan kesime hitap eden tarzda şarkıları söylemeyi tercih ediyor. 24 Haziran ile 26 Haziran tarihleri arasında konserler devam edecek. Grubun pek çok hayranı olduğu için şarkıları da oldukça yoğun şekilde dinleniyor. . Konserler ise Ankara ve İstanbul şehirlerinde sevenleri ile buluşacak.

Yıldız Tilbe

Konser hazırlığı içinde olan Yıldız Tilbe, 26 Haziran Pazar akşamı 9 da sevenleri için konser vermeye hazırlanıyor. İstanbul Harbiye açık hava tiyatrosunda konsere hazırlanan sanatçı, birbirinden güzel şarkıları ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Özcan Deniz

Özcan Deniz 1 temmuz da akşam 9 da vereceği konserle, sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. İstanbul Harbiye açık hava tiyatrosunda yapılacak olan konsere, şimdiden pek çok kişi yerini ayırmış durumda. Özcan Deniz hayranları, konseri heyecanla bekliyor.

Sibel Can

Sibel Can 3 temmuz da vereceği konser için hazırlık aşamasında. İstanbul Harbiye açık hava tiyatrosunda yapılacak olan konsere bilet satışları şimdiden başladı. Üç temmuz akşamı 9da başlayacak olan konser için pek çok kişi yerini ayırdı.