Johnny Depp ve Amber Heard davasına Elon Musk'ta dahil oldu.

2015 yılında evlenen ancak yalnız 2 yıl evli kalabilen ünlü çiftin, karşılıklı şiddet suçlamalarıyla dolu boşanma davası, gündeme bomba gibi düşmüştü.

Johnny Depp  ve Amber Heard davasına Elon Musk'ta dahil oldu.

Dünyada; hollywood camiasının en çok konuşulan olayı olan Johnny Depp-Amber Heard olayında her geçen gün yeni haberler geliyor

Johnny Depp-Amber Heard davasında neler yaşanıyor

Depp ile eski eşi Heard 2017 yılında boşanmış olsa da aralarındaki hukuk savaşı bitmek bilmiyor.

2015 yılında evlenen ancak yalnız 2 yıl evli kalabilen ünlü çiftin, karşılıklı şiddet suçlamalarıyla dolu boşanma davası, gündeme bomba gibi düşmüştü.

Her şey nasıl başladı?

Dava, Amber Heard'ün ismini vermese de birebir tarifiyle eski kocası Johnny Depp'ten bahsettiği, Depp tarafından şiddete uğradığını anlatan ve Washington Post gazetesinde yayınlanan bir başyazı ve bu yazıdan sonra Depp'in iş ve itibarını kaybetmesi üzerine başlamıştı.

35 yaşındaki Amber şiddet gördüğü iddiasıyla boşanma davasıaçmıştı.Amber Heard'ün avukatı oyuncu çiftin 2015 yılında gerçekleştirdikleri Avustralya seyahatlerinde Depp'in eşine, tecavüz ettiğini iddaa etmişti.

Üç gün boyunca otel odasında zorla tuttuğu iddia edilirken, Depp'in ayrıca alkol şişelerinden biriyle karısına tecavüz ettiği de iddia edildi.

Johnny Depp ise kendisine iftira atıldığı gerekçesi ile 50 milyon dolarlık dava açmıştı.

Johnny Depp'in eski eşi Amber Heard'e karşı açtığı 50 milyon dolarlık  davada yaşanan yeni gelişmeler gündeme gelmeye devam ediyor.

Karşılıklı tanıkların dinlendiği davanın her detayı ise bomba gibi;

Johnny Depp evlilikleri boyunca kendisine sadakatsiz olmakla suçladığı Amber Heard'ın aldatma anlarını içerdiğini söylediği fotoğrafları mahkemeye verdi.

Depp'in mahkemeye sunduğu fotoğraflar büyük yankıuyandırdı

.Dünyaca ünlü aktör Johnny Depp, eski eşi Amber Heard arasındaki davada. Depp, eski eşi Amber Heard'in Elon Musk ve Cara Delevingne ile üçlü ilişki kaydını mahkemeye sundu.

Ünlü oyuncu, eski eşi Amber Heard ile devam eden mahkeme sürecinde iddialı bir kanıt sundu.

Johnny Depp çekim için dışarıdayken Heard'ün Elon Musk ve Cara Delevingne ile üçlü cinsel ilişki yaşadığını ve onları yakaladığını söyleyerek asansör kayıtlarını mahkemeye verdi.

ELON MUSK ÜÇLÜ İLİŞKİYİ YALANLADI

Dünyanın en zengin insanı olan Elon Musk, Amber Heard ve Cara Delevingne ile üçlü ilişki yaşadığını yalanladı..

Mahkemeye sunulan asansör kayıtları;